Partnerzy / Sponsorzy

GB styl

GB Styl, to marka stworzona przez kibiców dla kibiców. Każdy kibic Pogoni Szczecin znajdzie tu coś dla siebie. Jakość wykonania, styl i różnorodność produktów od lat stanowią o popularności marki wśród tysięcy kibiców. Sprawdź sam i odwiedź sklep internetowy.

Status: Sponsor

Kamieniarstwo KAMBUD Szczecin

Kamieniarstwo KAMBUD Szczecin

Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Przed ten czas firma nabrała wymaganej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Cechy te pozwalają zakładowi wykonywać usługi na najwyższym poziomie. W ofercie firmy znajduje się wiele usług związanych z kamieniarstwem tj. nagrobki, płytki podłogowe, łazienki z granitu, blaty, parapety, schody czy też bloki granitowe. Firmie zaufało już wielu klientów, których zakład kamieniarski nie zawiódł.

Status: Sponsor

Smart Transport Bagażówki

Firma zajmuje się transportem bagażowym na teranie Szczecina jak i całej Polski. Oferuje transport: mebli, sprzętu AGD RTV, sprzętu biurowego, maszyn i urządzeń, motocykli, skuterów, rowerów, łodzi, materiałów budowlanych, okien, drzwi sprzętu i materiałów ogrodniczych, palet z towarem... oraz wielu innych rzeczy. Dodatkowo firma SMART oferuje dla swoich klientów takie usługi jak: przeprowadzki, transport ciężarowy, autoholowanie - pomoc drogowa, przesyłki krajowe i zagraniczne oraz przewóz osób.

Meble Kułak

Firma Meble Kułak powstała z myślą o Klientach, którzy cenią sobie fachowość, doświadczenie, kulturę pracy, a przede wszystkim dokładność i terminowość. "Dzięki swojej determinacji i długoletniemu doświadczeniu zostałem producentem mebli na wymiar. Swoje pierwsze kroki w montażu szaf stawiałem 12 lat temu. Z wielkim zaangażowaniem i satysfakcją wykonywałem swoją pracę, która sprawiała mi wiele radości, dlatego też po pewnym czasie zostałem Autoryzowanym Dealerem Firmy Komandor" - opowiada Łukasz.

Status: Sponsor

Sklep ABC - Dominik Kusiak

Sklep ABC Dominik Kusiak

Sklep spożywczy ABC „po sąsiedzku”, którego właścicielem jest Dominik Kusiak funkcjonuje w Podjuchach od 2012 roku. Dla większość Podjuszan znany jest on jednak z innej nazwy, co spowodowane jest historią tej lokalizacji. W sklepie oferowany jest bardzo duży asortyment, dobrej jakości i w konkurencyjnych cenach. Właściciel sklepu dokłada wszelkich starań aby nie zabrakło niczego dla jego klientów, również sama lokalizacja lokalu jest idealna aby udać się z rodziną na spacer do parku naprzeciw a po wszystkim wstąpić z dziećmi na lody.

Status: Sponsor

ul. Krzemienna 49a   
PIZZERIA GREDO

Pizzeria Gredo

Pizzeria GREDO mieszcząca się w Szczecińskich Podjuchach została założona w 2015 roku przez młodych ludzi, dla których smak i jakość są fundamentem przyrządzania znakomitego jedzenia. Do dnia dzisiejszego Pizzeria cieszy się popularnością wśród konsumentów miejscowych jak i przyjezdnych. Menu stale jest udoskonalane i poszerzane z myślą o Was. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością najesz się do syta.

Status: Sponsor

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" zostało powołane na zebraniu założycielskim w dniu 8 marca 2007 r. by stanowić oficjalną reprezentację fanów Dumy Pomorza.

W jego skład weszli przedstawiciele wszystkich formalnych i nieformalnych grup kibicowskich oraz członkowie Fan Clubów. Ideą przyświecającą założeniu Stowarzyszenia "Portowcy" było wzorem innych klubów, nadanie kibicom Pogoni podmiotowości prawnej w rozmowach z władzami klubu, miasta, czy też potencjalnymi sponsorami. Celem Stowarzyszenia jest propagowanie pozytywnego wizerunku granatowo-bordowych fanów poprzez organizowanie opraw meczowych, kulturalnego dopingu, czy przygotowywanie szeregu akcji promujących postawę sympatyków morskiego klubu. Stowarzyszenie "Portowcy" jest jednym z założycieli Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców do Zarządu, którego został wybrany nasz przedstawiciel.

Stowarzyszenie jest organizacją non-profit, a jego członkowie nie pobierają za swą działalność wynagrodzenia.

Status: Współorganizator / Partner

Kibice Razem Pogoń Szczecin

"Kibice Razem" to program Ministerstwa Sportu i Turystyki, do którego należy 15 ośrodków kibicowskich w Polsce, współfinansowanych z dotacji Ministerstwa i samorządów lokalnych (w przypadku naszego ośrodka przez Miasto Szczecin). Koordynatorem realizacji programu z ramienia MSiT jest Polski Związek Piłki Nożnej. Podstawowe cele programu KIBICE RAZEM to:

1. usprawnienie i profesjonalizacja działalności stowarzyszeń kibiców
2. systematyczne wspieranie pozytywnych inicjatyw wychodzących ze środowiska kibiców
3. nawiązanie przez stowarzyszenia kibiców partnerstw na szczeblu miejskim, krajowym i międzynarodowym
4. zmiana negatywnego wizerunku kibica
5. wykorzystanie pozytywnej energii kibiców do działań na rzecz klubu, miasta i regionu

Ośrodek Kibice Razem Pogoń Szczecin, oficjalnie został otwarty 21 grudnia 2017 roku w Szczecinie. Celem działania jest wspieranie i organizowanie przedsięwzięć organizowanych przez i dla środowiska kibicowskiego powiązanego z Pogonią Szczecin. Cele szczegółowe to: wzrost frekwencji na meczach Pogoni Szczecin, lepsza niż dotychczas współpraca kibiców z osobami niepełnosprawnymi, wzrost wiedzy młodych ludzi w zakresie lokalnej historii, zwłaszcza dotyczącej aspektów piłkarskich, wzrost zainteresowania działalnością charytatywną dla najbardziej potrzebujących, podjęcie współpracy z zewnętrznymi partnerami (jak np. władze klubu czy władze Miasta Szczecina), - poprawa kampanii marketingowej dot. piłkarskich wydarzeń sportowych w Szczecinie, wzrost zainteresowania aktywnym trybem życia i sportem, poprawna wizerunku środowiska kibicowskiego, lepsza integracja wielopokoleniowa, wzrost zainteresowania młodego pokolenia meczami i środowiskiem Pogoni Szczecin.

Status: Współorganizator / Partner

Szczecin sport ligowiec.net

Ligowiec.net - zachodniopomorski portal sportowy. Najnowsze informacje i fotorelacje z wydarzen sportowych. Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, pływanie, gimnastyka artystyczna, rugby, futbol amerykanski - to tylko niektóre dyscypliny sportu o których piszemy.

Status: Partner medialny

Pogoń SportNet - Pogoń Szczecin - serwis kibiców

PogońSportNet.pl to najstarszy i największy serwis internetowy o Pogoni Szczecin prowadzony przez jej fanów. Początki portalu sięgają 1999 roku. Nasi "wychowankowie" byli lub są teraz członkami redakcji Głosu Szczecińskiego, Gazety Wyborczej, TVP Szczecin czy też pracownikami klubu. PogońSportNet.pl to najnowsza historia Dumy Pomorza. Relacje, wywiady, felietony i wszystko co wiąże się z naszym ukochanym klubem. Zachęcamy do kontaktu z Redaktorem Naczelnym serwisu w przypadku chęci dołączenia do redakcji, lub nawiązania współpracy w formie reklamowej.

Status: Partner medialny